Wiskó Kft.

Elérhetőség
Wiskó Kft.Üzenet elküldése
Eladó ingatlanok, ingatlanok
Találati lista: 349
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
ingatlantajolo.hu-n díjfizetés ellenében elérhető szolgáltatás
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
A hirdetésre jelenleg kredittel licitálnak, így ez a hirdetés
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük. Bővebben
Belvárosi 78 nm-es tágas, 3. emeleti, nagy erkélyes lakás
Cegléd
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 900 000 Ft
Korábbi ár: 64 000 000 Ft
Kalkulált ár: 166 852 Є64 000 000 Ft
767 949 Ft/m2
Eladó ház, Kecskemét
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó
Kínálati ár: 89 995 000 Ft
Kalkulált ár: 250 682 Є
978 207 Ft/m2
Eladó ház, Nagykőrös
Nagykőrös, Balaton utca
Kínálati ár: 85 000 000 Ft
Kalkulált ár: 236 769 Є
274 194 Ft/m2
Eladó lakás, Nagykőrös
Nagykőrös, Farkas utca
Kínálati ár: 56 000 000 Ft
Kalkulált ár: 155 989 Є
888 889 Ft/m2
Eladó ház, Kecskemét
Kecskemét, Sirály utca
Kínálati ár: 99 900 000 Ft
Kalkulált ár: 278 273 Є
999 000 Ft/m2
Eladó lakás, Kecskemét
Kecskemét, Batthyány utca
Kínálati ár: 66 000 000 Ft
Kalkulált ár: 183 844 Є
1 081 967 Ft/m2
Eladó lakás, Kecskemét
Kecskemét, Mátyás király körút
Kínálati ár: 45 500 000 Ft
Kalkulált ár: 126 741 Є
989 130 Ft/m2
Eladó lakás, Kecskemét
Kecskemét, Akadémia körút
Kínálati ár: 45 900 000 Ft
Kalkulált ár: 127 855 Є
850 000 Ft/m2
Eladó lakás, Kecskemét
Kecskemét, Domb lakópark
Kínálati ár: 88 000 000 Ft
Kalkulált ár: 245 125 Є
1 142 857 Ft/m2
Eladó lakás, Kecskemét
Kecskemét
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 97 214 Є
851 220 Ft/m2
2018-ban épült 96 nm-es belvárosi lakás
Kecskemét
Kínálati ár: 109 000 000 Ft
Kalkulált ár: 303 621 Є
1 135 417 Ft/m2
Eladó ház, Kecskemét
Kecskemét
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 900 000 Ft
Korábbi ár: 53 000 000 Ft
Kalkulált ár: 138 997 Є53 000 000 Ft
804 839 Ft/m2
Eladó lakás, Kecskemét
Kecskemét
Kínálati ár: 87 900 000 Ft
Kalkulált ár: 244 847 Є
1 059 036 Ft/m2
Eladó lakás, Kecskemét
Kecskemét, Hunyadiváros, Tinódi utca, Hunyadiváros
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 708 Є
907 792 Ft/m2
Eladó lakás, Kecskemét 62 nm, 2,5 szobás, erkélyes!
Kecskemét, Széchenyi-város, Széchenyi-város
Kínálati ár: 45 900 000 Ft
Kalkulált ár: 127 855 Є
740 323 Ft/m2
Eladó ház, Budapest 21. ker.
Budapest XXI. kerület, Csepel Kertváros, Csepel Kertváros
Kínálati ár: 188 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 188 500 000 Ft
Korábbi ár: 192 000 000 Ft
Kalkulált ár: 525 070 Є192 000 000 Ft
785 417 Ft/m2
FELÚJÍTOTT, ERKÉLYES, 3 SZOBÁS LAKÁS ELADÓ
Kecskemét
Kínálati ár: 58 500 000 Ft
Kalkulált ár: 162 953 Є
801 370 Ft/m2
Eladó lakás, Kecskemét
Kecskemét, Gyenes Mihály tér
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 708 Є
678 641 Ft/m2
Eladó lakás, Kecskemét
Kecskemét, Batthyány utca
Kínálati ár: 58 500 000 Ft
Kalkulált ár: 162 953 Є
801 370 Ft/m2
Eladó ház, Kecskemét
Kecskemét, Tavaszmező utca
Kínálati ár: 159 000 000 Ft
Kalkulált ár: 442 897 Є
836 842 Ft/m2