Wiskó Kft.

Elérhetőség
Wiskó Kft.Üzenet elküldése
Eladó ingatlanok, ingatlanok
Találati lista: 349
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
ingatlantajolo.hu-n díjfizetés ellenében elérhető szolgáltatás
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
A hirdetésre jelenleg kredittel licitálnak, így ez a hirdetés
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük. Bővebben
Eladó Üzlethelyiség, Kecskemét
Kecskemét
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 900 000 Ft
Korábbi ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 111 142 Є44 900 000 Ft
570 000 Ft/m2
Eladó Üzlethelyiség, Kecskemét
Kecskemét
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 900 000 Ft
Korábbi ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 111 142 Є44 900 000 Ft
570 000 Ft/m2
Egyedülálló ajánlat - eladó lakás Izsákon
Izsák
Kínálati ár: 21 300 000 Ft
Kalkulált ár: 59 331 Є
560 526 Ft/m2
Eladó ház, Kecskemét
Kecskemét, Mária-város, Mária-város
Kínálati ár: 124 900 000 Ft
Kalkulált ár: 347 911 Є
1 200 962 Ft/m2
Eladó ipari, Városföld
Városföld
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 166 852 Є
5 574 Ft/m2
Eladó ipari, Kecskemét
Kecskemét
Kínálati ár: 1 168 134 000 Ft
Jelenlegi ár: 1 168 134 000 Ft
Korábbi ár: 1 199 286 000 Ft
Kalkulált ár: 3 253 855 Є1 199 286 000 Ft
216 883 Ft/m2
Eladó lakás, Kecskemét
Kecskemét, Füzes utca
Kínálati ár: 46 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 46 990 000 Ft
Korábbi ár: 48 990 000 Ft
Kalkulált ár: 130 891 Є48 990 000 Ft
958 980 Ft/m2
Belvárosi 74 nm-es 3. emeleti lakás, liftes társasházban
Kecskemét, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 66 900 000 Ft
Kalkulált ár: 186 351 Є
904 054 Ft/m2
Eladó ház, Helvécia
Helvécia, Iskola sor
Kínálati ár: 43 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 43 500 000 Ft
Korábbi ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 121 170 Є45 000 000 Ft
426 471 Ft/m2
Eladó ház, Nagykőrös
Nagykőrös, Pásztor utca
Kínálati ár: 33 000 000 Ft
Kalkulált ár: 91 922 Є
412 500 Ft/m2
Jó állapotú családi ház, rendezett telken, melléképülettel
Izsák
Kínálati ár: 48 000 000 Ft
Kalkulált ár: 133 705 Є
352 941 Ft/m2
Eladó ház, Kecskemét
Kecskemét, Vacsiköz, Vacsiköz
Kínálati ár: 76 900 000 Ft
Kalkulált ár: 214 206 Є
674 561 Ft/m2
Eladó telek, Kecskemét
Kecskemét, Máriahegy, Máriahegy
Kínálati ár: 30 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 30 000 000 Ft
Korábbi ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 83 565 Є35 000 000 Ft
6 410 Ft/m2
Új építésű energiatakarékos nagy teraszos lakás - 2025-ös ÁTADÁS !
Kecskemét
Kínálati ár: 81 750 000 Ft
Kalkulált ár: 227 716 Є
1 104 730 Ft/m2
Eladó ipari, Kecskemét
Kecskemét, Rendőrfalu, Rendőrfalu
Kínálati ár: 1 168 134 000 Ft
Jelenlegi ár: 1 168 134 000 Ft
Korábbi ár: 1 199 286 000 Ft
Kalkulált ár: 3 253 855 Є1 199 286 000 Ft
216 883 Ft/m2
Eladó ház, Kecskemét
Kecskemét, Szarkás tanya
Kínálati ár: 269 000 000 Ft
Kalkulált ár: 749 304 Є
896 667 Ft/m2
Eladó lakás, Kecskemét
Kecskemét, Széchenyi körút
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 64 900 000 Ft
Korábbi ár: 68 500 000 Ft
Kalkulált ár: 180 780 Є68 500 000 Ft
662 245 Ft/m2
Eladó ház, Kecskemét
Kecskemét, Máriahegy, Máriahegy
Kínálati ár: 450 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 253 482 Є
1 500 000 Ft/m2
Eladó lakás, Kecskemét
Kecskemét
Kínálati ár: 89 800 000 Ft
Kalkulált ár: 250 139 Є
1 197 333 Ft/m2
Eladó ház, Kunszentmárton
Kunszentmárton
Kínálati ár: 5 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 5 500 000 Ft
Korábbi ár: 6 000 000 Ft
Kalkulált ár: 15 320 Є6 000 000 Ft
107 843 Ft/m2