Wiskó Kft.

Elérhetőség
Wiskó Kft.Üzenet elküldése
Találati lista: 374
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
ingatlantajolo.hu-n díjfizetés ellenében elérhető szolgáltatás
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
A hirdetésre jelenleg kredittel licitálnak, így ez a hirdetés
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük. Bővebben
Eladó LUXUSINGATLAN Kecskeméten a Vízmű dombnál
Kecskemét, Nyíri út
Kínálati ár: 248 000 000 Ft
Kalkulált ár: 690 808 Є
1 033 333 Ft/m2
Eladó luxus lakás, Balatonfüreden
Balatonfüred, Illyés Gyula utca
Kínálati ár: 250 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 250 000 000 Ft
Korábbi ár: 260 000 000 Ft
Kalkulált ár: 696 379 Є260 000 000 Ft
1 785 714 Ft/m2
Eladó ipari, Kerekegyháza
Kerekegyháza, Kerekegyháza
Kínálati ár: 1 700 000 000 Ft
Kalkulált ár: 4 735 376 Є
6 974 Ft/m2
Új építésű 90 nm-es családi ház önálló telken
Helvécia
Kínálati ár: 81 600 000 Ft
Jelenlegi ár: 81 600 000 Ft
Korábbi ár: 74 000 000 Ft
Kalkulált ár: 227 298 Є74 000 000 Ft
906 667 Ft/m2
Eladó tároló/Raktár, Izsák
Izsák
Kínálati ár: 10 700 000 Ft
Kalkulált ár: 29 805 Є
41 154 Ft/m2
Eladó felújított családi ház, Kecskemét-Petőfiváros
Kecskemét, Csabagyöngye utca
Kínálati ár: 119 000 000 Ft
Kalkulált ár: 331 476 Є
540 909 Ft/m2
Eladó ház, Kecskemét
Kecskemét, Kadafalva, Kadafalva
Kínálati ár: 119 800 000 Ft
Kalkulált ár: 333 705 Є
868 116 Ft/m2
Eladó ház, Kápolnásnyék
Velence
Kínálati ár: 205 000 000 Ft
Kalkulált ár: 571 031 Є
486 936 Ft/m2
Eladó telek, Balatonkenese
Balatonkenese
Kínálati ár: 41 500 000 Ft
Kalkulált ár: 115 599 Є
13 833 Ft/m2
Kiadó ipari, Kecskemét
Kecskemét
Kínálati ár: 1 600 000 Ft
Kalkulált ár: 4 457 Є
1 531 Ft/m2
Eladó ház, Üllő
Üllő
Kínálati ár: 285 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 285 000 000 Ft
Korábbi ár: 303 000 000 Ft
Kalkulált ár: 793 872 Є303 000 000 Ft
570 000 Ft/m2
Eladó építési telek, Hajdúszoboszlón a fürdő szomszédságában
Hajdúszoboszló
Kínálati ár: 850 000 000 Ft
Kalkulált ár: 2 367 688 Є
35 752 Ft/m2
Eladó modern ház Lajosmizsén
Lajosmizse, Bercsényi Miklós utca
Kínálati ár: 125 000 000 Ft
Kalkulált ár: 348 189 Є
679 348 Ft/m2
Óriási árcsökkenés Izsákon!
Izsák
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 97 493 Є
116 667 Ft/m2
Eladó 3 szobás lakás, Kecskemét Villanegyedében
Kecskemét, Faragó Béla fasor
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 708 Є
842 169 Ft/m2
Eladó VINTAGE tanya Fülöpháza külterületén
Fülöpháza, Petőfi utca
Kínálati ár: 68 000 000 Ft
Kalkulált ár: 189 415 Є
272 000 Ft/m2
Eladó ház, Kecskemét
Kecskemét
Kínálati ár: 180 000 000 Ft
Kalkulált ár: 501 393 Є
261 248 Ft/m2
Kecskeméttől 10 percre modern , minőségi 878 nm-es KIADÓ csarnok
Kecskemét
Kínálati ár: 1 522 822 Ft
Jelenlegi ár: 1 522 822 Ft
Korábbi ár: 1 563 433 Ft
Kalkulált ár: 4 242 Є1 563 433 Ft
1 734 Ft/m2
Eladó Ház, Érd
Érd
Kínálati ár: 119 000 000 Ft
Kalkulált ár: 331 476 Є
881 481 Ft/m2
Eladó Lakás, Kecskemét
Kecskemét, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 110 000 000 Ft
Kalkulált ár: 306 407 Є
833 333 Ft/m2