Wiskó Kft.

Elérhetőség
Wiskó Kft.Üzenet elküldése
Ingatlanok, ingatlanok
Találati lista: 374
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
ingatlantajolo.hu-n díjfizetés ellenében elérhető szolgáltatás
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
A hirdetésre jelenleg kredittel licitálnak, így ez a hirdetés
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük. Bővebben
Eladó Ház, Kecskemét
Kecskemét
Kínálati ár: 139 000 000 Ft
Kalkulált ár: 387 187 Є
448 387 Ft/m2
Eladó Ház, Kecskemét
Kecskemét
Kínálati ár: 215 000 000 Ft
Kalkulált ár: 598 886 Є
614 286 Ft/m2
BELVÁROS KÖZELÉBEN PRÉMIUM MINŐSÉG!
Kecskemét
Kínálati ár: 259 000 000 Ft
Kalkulált ár: 721 448 Є
973 684 Ft/m2
Eladó Ipari, Lenti
Lenti
Kínálati ár: 260 000 000 Ft
Kalkulált ár: 724 234 Є
130 000 Ft/m2
Eladó Ház, Mende
Mende
Kínálati ár: 153 000 000 Ft
Kalkulált ár: 426 184 Є
1 176 923 Ft/m2
Kecskeméttől 10 percre
Kecskemét
Kínálati ár: 530 970 000 Ft
Jelenlegi ár: 530 970 000 Ft
Korábbi ár: 545 130 000 Ft
Kalkulált ár: 1 479 025 Є545 130 000 Ft
19 393 Ft/m2
Eladó lovas tanya Szabadszálláson
Szabadszállás
Kínálati ár: 52 500 000 Ft
Kalkulált ár: 146 240 Є
11 076 Ft/m2
Kiadó Ipari, Kecskemét
Kecskemét, Hunyadiváros, Hunyadiváros
Kínálati ár: 469 440 Ft
Kalkulált ár: 1 308 Є
1 998 Ft/m2
Forgalmas csomópontnál 6544 nm-es telek
Kecskemét, Vacsiköz, Vacsiköz
Kínálati ár: 254 865 600 Ft
Jelenlegi ár: 254 865 600 Ft
Korábbi ár: 277 639 200 Ft
Kalkulált ár: 709 932 Є277 639 200 Ft
38 946 Ft/m2
Eladó Irodaépület, Kecskemét
Kecskemét, Rendőrfalu, Rendőrfalu
Kínálati ár: 430 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 197 772 Є
860 000 Ft/m2
Eladó Ipari, Kecskemét
Kecskemét
Kínálati ár: 530 970 000 Ft
Jelenlegi ár: 530 970 000 Ft
Korábbi ár: 545 130 000 Ft
Kalkulált ár: 1 479 025 Є545 130 000 Ft
19 393 Ft/m2
Eladó Ipari, Kecskemét
Kecskemét, Máriahegy, Máriahegy
Kínálati ár: 160 000 000 Ft
Kalkulált ár: 445 682 Є
5 333 Ft/m2
Forgalmas csomópontnál 6544 nm-es telek
Kecskemét
Kínálati ár: 254 865 600 Ft
Jelenlegi ár: 254 865 600 Ft
Korábbi ár: 261 662 400 Ft
Kalkulált ár: 709 932 Є261 662 400 Ft
38 946 Ft/m2
Izsák külterületen vállalkozásra alkalmas ház eladó
Izsák
Kínálati ár: 120 000 000 Ft
Kalkulált ár: 334 262 Є
1 379 310 Ft/m2