Wiskó Kft.

Elérhetőség
Wiskó Kft.Üzenet elküldése
Eladó ingatlanok, lakás
Találati lista: 79
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
ingatlantajolo.hu-n díjfizetés ellenében elérhető szolgáltatás
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
A hirdetésre jelenleg kredittel licitálnak, így ez a hirdetés
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük. Bővebben
Eladó lakás, Kecskemét 62 nm, 2,5 szobás, erkélyes!
Kecskemét, Széchenyi-város, Széchenyi-város
Kínálati ár: 45 900 000 Ft
Kalkulált ár: 127 855 Є
740 323 Ft/m2
FELÚJÍTOTT, ERKÉLYES, 3 SZOBÁS LAKÁS ELADÓ
Kecskemét
Kínálati ár: 58 500 000 Ft
Kalkulált ár: 162 953 Є
801 370 Ft/m2
Eladó lakás, Kecskemét
Kecskemét, Gyenes Mihály tér
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 708 Є
678 641 Ft/m2
Eladó lakás, Kecskemét
Kecskemét, Batthyány utca
Kínálati ár: 58 500 000 Ft
Kalkulált ár: 162 953 Є
801 370 Ft/m2
Hunyadivárosban 77 nm-es lakás - 2 garázzsal az árban !
Kecskemét
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 708 Є
907 792 Ft/m2
Eladó lakás, Kecskemét
Kecskemét
Kínálati ár: 79 000 000 Ft
Kalkulált ár: 220 056 Є
877 778 Ft/m2
Eladó lakás, Kecskemét
Kecskemét
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 708 Є
907 792 Ft/m2
Eladó lakás, Kecskemét
Kecskemét
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 708 Є
678 641 Ft/m2
Eladó lakás, Kecskemét
Kecskemét
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 900 000 Ft
Korábbi ár: 40 900 000 Ft
Kalkulált ár: 111 142 Є40 900 000 Ft
831 250 Ft/m2
Eladó lakás, garázzsal Kecskemét-Hunyadi városban
Kecskemét, Fadrusz János utca
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 900 000 Ft
Korábbi ár: 40 900 000 Ft
Kalkulált ár: 111 142 Є40 900 000 Ft
831 250 Ft/m2
2004-ben épült nappali + 3 szobás, erkélyes lakás
Kecskemét
Kínálati ár: 79 000 000 Ft
Kalkulált ár: 220 056 Є
877 778 Ft/m2
! ! ! Gyenes téren 103 nm-es erkélyes lakás - AZONNAL KÖLTÖZHETŐ ! ! !
Kecskemét
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 708 Є
678 641 Ft/m2
Eladó lakás, Kecskemét
Kecskemét, Műkertváros, Műkertváros
Kínálati ár: 56 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 56 000 000 Ft
Korábbi ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 155 989 Є49 900 000 Ft
1 000 000 Ft/m2
Eladó lakás, Kecskemét
Kecskemét, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 180 780 Є
662 245 Ft/m2
Eladó lakás, Kecskemét
Kecskemét, Lukács György utca
Kínálati ár: 48 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 48 800 000 Ft
Korábbi ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 135 933 Є49 900 000 Ft
800 000 Ft/m2
Eladó lakás, Kecskemét
Kecskemét, Klapka utca
Kínálati ár: 79 000 000 Ft
Kalkulált ár: 220 056 Є
877 778 Ft/m2
Eladó üzlethelyiség és 5 lakás egyben, Kecskeméten
Kecskemét
Kínálati ár: 185 000 000 Ft
Kalkulált ár: 515 320 Є
804 348 Ft/m2
Eladó lakás, Kiskőrösön
Kiskőrös
Kínálati ár: 40 000 000 Ft
Kalkulált ár: 111 421 Є
1 176 471 Ft/m2
Eladó 68 nm lakás, Kiskőrösön
Kiskőrös
Kínálati ár: 68 190 000 Ft
Kalkulált ár: 189 944 Є
1 002 794 Ft/m2
Eladó földszinti lakás, Kiskőrösön
Kiskőrös
Kínálati ár: 64 830 000 Ft
Kalkulált ár: 180 585 Є
1 012 969 Ft/m2